Založ si blog

Zrodí sa niekedy tretí smer smerovania ľudstva ?

Neviem, či môžeme súčasnú dobu nazývať ako revolučnú, dokonca vojnovú, ale jednoznačne je tu predzvesť zlých časov. Zlé časy to je to čo sa na nás hrnie.“Nežná revolúcia“ znamenala dva kroky dozadu aj v myslení ľudí. Človek sa stáva človekom nadobudnutím vedomia. Ak je toto vedomie pomocou fyzického a psychického tlaku bez alternatívneho informovania zdeformované len ťažko sa toto vedomie zmení, alebo ako sa vraví neprekročí svoj prah. Človek prestúpený hodnotami dobra, čestnosti, spravodlivosti, ľudskosti a ohľaduplnosti nemôže nič dokázať, lebo to je človek dneška, ktorý ani netuší ako sa má zmeniť. Je dobrý, lebo pomáha bezdomovcovi, ktorý je na ulici kvôli spravodlivosti pre zločincov a zbohatlíkov a ohľaduplný voči úradníkom, ktorí ho oberú aj o nádej na spokojný život. Ja si myslím, že človek musí zmeniť vo svojom vedomí  svoje priority a v určitom bode prevziať zodpovednosť. Zodpovednosť, poriadok, pokrok a ateizmus sú podľa mňa základné hodnoty kvôli ktorým sa odplatí bojovať.

Viacerí autori publikujú, alebo hovoria o neomarxizme ako o zložke, ktorá nám vládne. Aj podľa mňa tento svet ovládajú neomarxisti a náboženstvo. Podľa mňa výraz neomarxizmus prevzali títo autori od Hitlera, ktorý napísal „ Ak zvíťazí Žid so svojím marxistickým vyznaním viery nad národmi sveta jeho korunou bude pohrebný veniec ľudstva a táto planéta poputuje vesmírom zase bez ľudí ako kedysi pred miliónmi rokov.“ Je evidentné, že slovo Žid bolo pre väčšiu univerzálnosť nahradené slovom neo. Je myslím každému jasné, že s Karlom Marxom toto označenie nemá nič spoločné, aj keď snaha o ich stotožnenie tu určite je a bude.

Napriek tomu, že neomarxisti a náboženstvo majú rovnaký cieľ ovládnutie sveta, je ich nepriateľstvo nulové a ich symbióza je dokonalá. Vyústením celej tejto spolupráce bude, že sa nakoniec neomarxisti stanú Bohmi a splynú s náboženstvom.

Jediným spôsobom, ako sa zachrániť, lepšie povedané ako zachrániť budúce generácie je nájdenie tretej cesty, cesty bez týchto dvoch zhubných elementov.

Už dlhšiu dobu nosím v hlave taký jeden príklad, ktorý v stručnosti popíšem.

Vieme, že nemocnice sa neustále zadlžujú a pri tom nefungujú ako majú. Je to preto, že dodávky energií, liekov a zdravotníckych potrieb a prístrojov ovláda mafia a tá ako sa vie nebude mať nikdy dosť. Preto navrhujem po zavedení trestu smrti vyrobiť z uhlíka spomínaných mafiánov umelé diamanty, osadiť nimi vrtáky a vybudovaním jednotiek na výrobu elektriny a tepla zabezpečiť energetickú sebestačnosť každej nemocnice. V druhej etape vybudovať ubytovanie pre tehotné ženy. Je dokázané, že kvalitná strava a dostatok kyslíka je základný predpoklad, aby sa rodili zdravé a múdre deti.

V tejto súvislosti druhý príklad je pestovanie potravín nezávislé od počasia. Formálne som názov skleník nezmenil, ale princíp pestovania áno. Jedná sa o poschodový skleník osvietený umelým svetlom vlnovej dĺžky, ktorá najviac vyhovuje pestovanému typu rastliny. Regulácia teploty vlhkosti a v prípade nutnosti dňa a noci sa predpokladajú automaticky. Mojím prínosom pre tento spôsob pestovania je že neoddeliteľnou súčasťou skleníka by bolo včelstvo udržiavané v dobrej kondícii a po rekonštrukcii roja by sa starý roj vypustil, alebo domestikoval pri klasickom pestovaní.

Na záver mi dovoľte jedno zamyslenie, ktoré zdanou témou určite súvisí. Dvíhal sa mi adrenalín, keď niektorí náboženský fanatici tvrdili, že Einstein bol veriaci. Po preštudovaní jeho životopisu som prišiel na to, že je to blud. Pri štúdiu životopisu som dospel k záveru, že Einstein bol ateista, ale niektorými výrokmi bol rasista. Ten čas keď som si to myslel je za mnou, lebo dnes už viem, že mal pravdu, ako vo všetkom. Jedná sa o to, že sa zamýšľal nad tým, že medzi židmi je viac vedcov a géniov ako medzi ostatným svetom. Dnes už viem, že určite takzvané košér stravovanie a aj keď detaily nepoznám určite starostlivosť o rodičky je to prečo si to Einstein mohol dovoliť povedať.

Duálna spoločnosť

16.06.2019

Úvod Každodenné prejavy imperialistickej svojvôle, prejavy násilia v mene náboženstva a totálne ohlupovanie zamestnaných ľudí ma utvrdzujú v tom, že ak sa nezmení názor na priority a ďalšie viac »

Je to jasné BOH je Maďar (Magyar) ! ! !

14.04.2019

Aj keď som ateista a nemienim koordinovať náboženské cítenie veriacich, ale považujem si aspoň týmto krátkym príspevkom upozorniť na fenomén tejto doby, ktorý mi i napriek tomu, že som neveriaci viac »

Má pani Mgr. Zuzana Čaputová, rod. Strapáková nastúpiť na úrad prezidenta SR ?

14.04.2019

Ja si myslím, že rozhodne nie. Svojou takzvanou súkromnou cestou do Prahy sa plne priznala, že jej kampaň bola podporovaná zo zahraničia ľuďmi o ktorých je už dávno známe za koho kopú a je viac »

Čile / protest /

Počas protestov v Čile zahynulo už 13 osôb

22.10.2019 08:52

Vysoká komisárka OSN pre ľudské práva Michelle Bacheletová, ktorá je bývalou čilskou prezidentkou, vyzvala na "okamžitý dialóg" a nezávislé vyšetrenie úmrtí súvisiacich s protestmi.

Rumunsko referendum homosexuálne manželstvo vlajka dúhová

Sobáše osôb rovnakého pohlavia a interrupcie sú v Severnom Írsku legálne

22.10.2019 08:24

K zmene príslušných prísnych zákonov došlo o polnoci miestneho času (01.00 SELČ), dokedy severoírski zákonodarcovia mali možnosť zvrátiť rozhodnutie britských poslancov.

Trump

Trump: Časť amerických vojakov ostane v Sýrii

22.10.2019 07:29

Rozhodnutie Trumpa stiahnuť americké sily zo sýrsko-tureckého pohraničia si pred dvoma týždňami vyslúžilo kritiku dokonca medzi jeho vlastnými stúpencami.

Kanada / voľby /

V kanadských parlamentných voľbách podľa odhadov zvíťazili liberáli

22.10.2019 06:31

Podľa predbežných výsledkov liberáli vyhrali alebo vedú v 145 z celkovo 338 volebných obvodov, čo nebude stačiť na zostavenie väčšinovej vlády.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 32546x
Priemerná čítanosť článkov: 1914x

Autor blogu

Kategórie