Založ si blog

Kde je pravda?

Bábkové divadlo to je to čo sa tu deje. Zverejňuje sa iba to čo sa musí zverejniť.

Na úvod „ Mami môžem zlodejov klamárov a vlastizradcov nazývať politikmi? Môžeš.“ Zverejniť niečo nad rámec žabomyších potýčok našich politikov je veľmi ťažké. Všeobecná zúrivá propaganda na celom Slovensku je obmedzená iba na jeden názor a to, že bol zavraždený Ján Kuciak. Dnes skoro nikto nevenuje pozornosť tomu, aké úspechy zaznamenali naši archeológovia v Južnej Amerike a, že objavili niečo čo ich môže stáť vlastný život. O tom je dôležité nehovoriť, lebo táto agenda tak ako všetko na svete spadá do agendy USA.

V čase keď sa Ján Kuciak venoval monitorovaniu nelegálnych korporácií pôsobiacich v strednej Európe V4 + Rakúsko, ktoré úzko spolupracujú s ministerstvom obrany USA.

Výsledkom bola vražda obidvoch. Ja si myslím, že jeden zo všadeprítomných zamestnancov USA dostal zbraň z nášho regiónu s ktorou ani nevedel poriadne narábať a dostal rozkaz zavraždiť, povedané v USA popraviť nežiadúce osoby , ktoré ohrozujú záujmy Spojených Štátov.

Hneď ako som sa dopočul o vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej som si pomyslel, že či to nebola práve ona prečo ich zabili. Dnes si myslím, že ich chceli zabiť obidvoch a tak to urobili. Mohli si to dovoliť, lebo nemáme štát, nemáme armádu, naša spravodajská služba je priamo podriadená zahraničným spravodajským službám, ministerstvo zahraničných vecí v podstate neexistuje tak hlboko je zaryté v … európskej únie a ktovie koho ešte.

Viem, že môj článok nespraví dieru do sveta, ale jedno je isté, kým sa nebudú pri tejto téme uvádzať obidve mená zavraždených nikdy sa nedozvieme pravdu. Keď už Fico radšej odstúpil, ako by spomenul pravdu. Strach a zrada vládne v tejto spoločnosti a podľa mňa tak ako som už napísal protestujúci by mali skôr protestovať za znovu zavedenie  trestu smrti. Som presvedčený, že mnohí by pod hrozbou smrti povedali pravdu a dúfali by, že ich spoločnosť za to, že povedali pravdu ochráni pred istou smrťou.

Čo sa vlastne deje a nedeje.

11.03.2018

S veľkým úžasom a znepokojením sledujem vývoj na Slovensku. Táto tragikomédia ktorá sa tu odohráva myslím, že zmení celé Slovensko a určite to nebude to hlavné či budú, alebo nebudú viac »

Dilatácia času a čas.

05.01.2018

Mojím mottom pri želaní do nového roku bolo a aj zostalo želanie len toho najlepšieho. Nech teda každého kto číta tento blog v roku 2018 postihne len to najlepšie čo sa mu môže stať. Vo viac »

Aj môj názor na emigrantov.

23.10.2017

Invázia z islamských zemí sa musí zaraziť, islam sa nedá integrovať do európskej tradície. Je to známe od nepamäti. Pri riešení tejto otázky treba pochopiť politické, ekonomické a etické viac »

parkovanie, parkovisko, auto,

Inteligentné parkovanie pre ťažko zdravotne postihnutých dostalo zelenú

15.10.2018 11:24

Umožnia ho senzory, ktoré DEUS plánuje na parkovacích miestach pre občanov s ŤZP osadiť.

horst seehofer

Seehofer odmieta po neúspešných voľbách odstúpiť z čela CSU

15.10.2018 11:08

Strana v nedeľňajších voľbách do bavorského krajinského snemu dosiahla svoj najhorší výsledok za posledných viac ako 50 rokov.

Džamal Chášukdží, novinár, protest, washington, arábia

Západ môže potrestať Rijád. Ak sa rozhodne

15.10.2018 11:00

Trump pripustil, že ak Chášukdžího naozaj zavraždili na pokyn saudskoarabského korunného princa Salmána, bude nasledovať tvrdý trest pre Rijád.

Trump

K planéte má Trump neandertálsky prístup, tvrdí expert

15.10.2018 11:00

"Kolektívne stojíme nad priepasťou a cena za našu nečinnosť sa každým dňom zvyšuje," hovorí Ravi Rajan, profesor na Kalifornskej univerzite v Santa Cruze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 21624x
Priemerná čítanosť článkov: 1663x

Autor blogu

Kategórie