Založ si blog

Kde je pravda?

Bábkové divadlo to je to čo sa tu deje. Zverejňuje sa iba to čo sa musí zverejniť.

Na úvod „ Mami môžem zlodejov klamárov a vlastizradcov nazývať politikmi? Môžeš.“ Zverejniť niečo nad rámec žabomyších potýčok našich politikov je veľmi ťažké. Všeobecná zúrivá propaganda na celom Slovensku je obmedzená iba na jeden názor a to, že bol zavraždený Ján Kuciak. Dnes skoro nikto nevenuje pozornosť tomu, aké úspechy zaznamenali naši archeológovia v Južnej Amerike a, že objavili niečo čo ich môže stáť vlastný život. O tom je dôležité nehovoriť, lebo táto agenda tak ako všetko na svete spadá do agendy USA.

V čase keď sa Ján Kuciak venoval monitorovaniu nelegálnych korporácií pôsobiacich v strednej Európe V4 + Rakúsko, ktoré úzko spolupracujú s ministerstvom obrany USA.

Výsledkom bola vražda obidvoch. Ja si myslím, že jeden zo všadeprítomných zamestnancov USA dostal zbraň z nášho regiónu s ktorou ani nevedel poriadne narábať a dostal rozkaz zavraždiť, povedané v USA popraviť nežiadúce osoby , ktoré ohrozujú záujmy Spojených Štátov.

Hneď ako som sa dopočul o vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej som si pomyslel, že či to nebola práve ona prečo ich zabili. Dnes si myslím, že ich chceli zabiť obidvoch a tak to urobili. Mohli si to dovoliť, lebo nemáme štát, nemáme armádu, naša spravodajská služba je priamo podriadená zahraničným spravodajským službám, ministerstvo zahraničných vecí v podstate neexistuje tak hlboko je zaryté v … európskej únie a ktovie koho ešte.

Viem, že môj článok nespraví dieru do sveta, ale jedno je isté, kým sa nebudú pri tejto téme uvádzať obidve mená zavraždených nikdy sa nedozvieme pravdu. Keď už Fico radšej odstúpil, ako by spomenul pravdu. Strach a zrada vládne v tejto spoločnosti a podľa mňa tak ako som už napísal protestujúci by mali skôr protestovať za znovu zavedenie  trestu smrti. Som presvedčený, že mnohí by pod hrozbou smrti povedali pravdu a dúfali by, že ich spoločnosť za to, že povedali pravdu ochráni pred istou smrťou.

Čo sa vlastne deje a nedeje.

11.03.2018

S veľkým úžasom a znepokojením sledujem vývoj na Slovensku. Táto tragikomédia ktorá sa tu odohráva myslím, že zmení celé Slovensko a určite to nebude to hlavné či budú, alebo nebudú viac »

Dilatácia času a čas.

05.01.2018

Mojím mottom pri želaní do nového roku bolo a aj zostalo želanie len toho najlepšieho. Nech teda každého kto číta tento blog v roku 2018 postihne len to najlepšie čo sa mu môže stať. Vo viac »

Aj môj názor na emigrantov.

23.10.2017

Invázia z islamských zemí sa musí zaraziť, islam sa nedá integrovať do európskej tradície. Je to známe od nepamäti. Pri riešení tejto otázky treba pochopiť politické, ekonomické a etické viac »

Enzo Moavero Milanesi

Taliansko bude opäť preberať migrantov z plavidiel misie EÚ

23.07.2018 16:44

Taliansku sa dostalo zo strany členských krajín Únie prísľubu, že sa v priebehu piatich týždňov dohodne nová stratégia prístupu k zachráneným migrantom.

Znásilnenie, prepady: Ako znížiť riziká?

Ostravská polícia vyšetruje znásilnenie osemročného dievčatka

23.07.2018 16:36

Po možnom páchateľovi, ktorým by mal byť tmavovlasý muž vo veku 25-30 rokov, polícia pátra.

Grécko, Atény, požiar

Západne od Atén vypukol požiar

23.07.2018 16:06

Dym z požiaru zakryl oblohu až nad Akropolou.

igelitka, plastová taška, smeti, recyklácia, ekológia

Slováci viac triedia odpad

23.07.2018 16:06

Občania vytriedili vlani v priemere 38,6 kg na obyvateľa, čo je o 6,5 kg viac oproti roku 2016.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 20184x
Priemerná čítanosť článkov: 1553x

Autor blogu

Kategórie